preskoči na sadržaj

Osnovna škola Kloštar Podravski

Login
Tražilica
UČENICI

i roditelje

DOP / DOD 2016./2017.

INFORMACIJE - za roditelje

INA 16./17. - popis učenika

 2016./2017 - udžbenici  

 

 

AKTIVNOSTI

♦rujan - prosinac 2016.

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 5. 2. 2015.

Ukupno: 25084
Korisni linkovi

  ⇔ ŠKOLA

       ♦ Portal za škole

       ♦ MZOS

       ♦ Učilica

   ⇔ TISAK

      ♦ Podravski list

      ♦ Večernji list

      ♦ Jutarnji list

  ⇔

Forum
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 400
Korisni linkovi
Lista linkova je prazna
ISPITI - vremenik

   Šk. god. 2016./2017.

  ⇔ Kloštar Podravski 

  Podravske Sesvete

  Prugovac

  Kozarevac

  Suha Katalena

 
ŠKOLSKO ZVONO

⇒  I. - IV. r.

⇒  V. - VIII. r.

RASPORED SATI

     Šk. god. 2016./2017.

     ⇒ I. - IV.

     ⇒ V. - VIII. 

 

Vozni red autobusa

    •  učenici putnici

 

JELOVNIK

prosinac 2016.

studeni 2016.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

 

 

UČENIČKA ZADRUGA

"KOTAČICA"

NATJECANJA

     ⇔ predmetna

     ⇔ športska    

Raspored informacija

ŠK. GOD. 2016./2017.

INFORMACIJE ZA RODITELJE

Škola

Razred

Razrednik

Dan / sat

MŠ KLOŠTAR

PODRAVSKI

 

1.

Ivana Suzić

Petak   /  8,50 – 9,35

2.

Biljana Šokec

Utorak /  9,50 – 10,35

3.

Jasna Đipalo

Utorak   /  8,00 – 8,45

4.

Zrinka Topolovčan

Petak   /  9,50 – 10,35

5.a

Mihaela Globan Lisjak

Utorak     /  8,20 – 9,05

5.b

Zdenka Posavac Hanžek

Petak   /  9,20 – 10,05

6.a

Marija Šipek

Srijeda   /  8,20 – 9,05

6.b

Božica  Rasinec

Utorak  /  9,20 – 10,05

7.a

Marin Ferderber

Petak  / 10,10 – 10,55

7.b

Tanja Buneta

Petak  / 8,20 – 9,05

7.c

Ana Đurišević

Četvrtak  / 11,00 – 11,45

8.a

Zvjezdana Smes

Četvrtak  /  8,20 – 9,05

8.b

Josip Ris

Četvrtak    /  8,30 – 9,15

PODRAVSKE

SESVETE

1.

Mirela Krešić

  Četvrtak / 15,40 – 16,25

2.

Veronika Jagić

Ponedjeljak /15,40 – 16,25

3.

Renata Slamić

Četvrtak /  14,45 – 15,30

4.

Tanja Britvić

Četvrtak /  13,00 – 13,45

5.c

Zoran Suzić

Ponedjeljak /11,00 – 11,45

6.d

Iva Šklebar

Ponedjeljak /11,00 – 11,45

7.c

Kristina Benko Markovica

Srijeda /  8,20 – 9,05

8.d

Ivana Fridrih Košutić

Četvrtak  /  9,20 – 10,05

PRUGOVAC

1.-2.

Martina Fuk

Petak / 9,00 –  9,45

3.-4.

Vesna Ban

Petak / 10,00 –10,45

KOZAREVAC

1.-3.

Jasna Vukres

Utorak / 9,50 – 10,35

2.-4.

Sanela Gašparec

Četvrtak / 9,50 – 10,35

PŠ SUHA KATALENA

1.-2.

Božidarka Šignjar Sabolić

Ponedjeljak / 10,00 – 10,45

3.-4.

Božica Rasinec Nemet

Petak / 10,00 – 10,45

 

Predmet

 

Učitelj/ica

 

Dan / sat

 

hrvatski jezik

Jasmin Kadrić

Četvrtak  /  10,05 – 10,55

engleski jezik

Danijela Jakelić

Četvrtak  / 8,20 – 9,05

engleski jezik

Janja Ikić

Ponedjeljak / 11,30 – 12,15

matematika

Marija Krznarić

Ponedjeljak  / 9,20 – 10,05

matematika

Mateja Nemet Andrašević

Ponedjeljak  / 11,45 – 12,35

kemija, biologija

Zorica Špoljarić

Srijeda   /  10,10 – 10,55

povijest, geografija

Ana Kostadinović

Petak  /  11,00 – 11,45

tehnička kultura

Mate Alvir

Petak  / 11,00 – 11,45

fizika, informatika

Tomislav Štefančić

Ponedjeljak  /  11,00 11,45

vjeronauk

č. Viktorija

Srijeda  / 9,50 – 10,35

engleski jezik

Renata Bratanović Palaić

Utorak / 10,10 – 10,55

matematika/fizika

Vlado Halusek

Četvrtak / 9,20 – 10,05

njemački jezik

Denis Vujaklija

Srijeda  / 10,10 – 10,55




preskoči na navigaciju