preskoči na sadržaj

Osnovna škola Kloštar Podravski

Login
Tražilica
UČENICI

2014./2015 - udžbenici  

 

 Upisi u 1. razred 2014./2015.      

  Sretan Božić - dječji zbor OŠ                     Kloštar Podravski

  Tigrov ples - nagrada Franck

                      

 

 

NATJEČAJI
AKTIVNOSTI

        Izvannastavne

        Izvanškolske

Forum
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 400
Korisni linkovi

  ⇔ ŠKOLA

       ♦ Portal za škole

       ♦ MZOS

       ♦ Učilica

   ⇔ TISAK

      ♦ Podravski list

      ♦ Večernji list

      ♦ Jutarnji list

  ⇔

Korisni linkovi
Lista linkova je prazna
ISPITI - vremenik

   Šk. god. 2013./2014.

   ⇔Kloštar Podravski

   Podravske Sesvete

   Prugovac, Kozarevac, Suha         Katelena

ŠKOLSKO ZVONO

⇒  I. - IV. r.

⇒  V. - VIII. r.

RASPORED SATI

     Šk. god. 2013./2014.

     ⇒ I. - IV.

     ⇒ V. - VIII. 

 

Vozni red autobusa

    •  učenici putnici

 

JELOVNIK

⇒ svibanj 2014.

⇒ lipanj 2014.

 

 

 

 

 

 

 

 

           

 

 

NATJECANJA

     ⇔ predmetna

     ⇔ športska    

Raspored informacija

ŠK. GOD. 2013./2014.

 

 

Škola

Razred

Razrednik

Dan / sat

MŠ KLOŠTAR

PODRAVSKI

 

1.

Zrinka Topolovčan

Petak  /  8,50 – 9,35

2.

Marija Bobonj

Petak  /  9,50 – 10,35

3.

Biljana Šokec

Ponedjeljak   /  9,50 –10,35

4.a

Jasna Đipalo

Petak  / 8,50 – 9,35

4.b

Ivana Suzić

Srijeda   /  8,00 – 8,45

5.a

Zvjezdaa Smes

Četvrtak    /  9,20 – 10,05

5.b

Josip Ris

Srijeda   /  9,45 – 10,30

6.a

Zorica Špoljarić

Petak  /  9,20 – 10,05

6.b

Mihaela Globan

Utorak    /  9,50 – 10,35

6.c

Zdenka Posavac Hanžek

Srijeda   /  9,20 – 10,05

7.a

Marija  Šipek

Srijeda / 11,00 – 11,45

7.b

Božica  Rasinec

Ponedjeljak   /  9,20 – 10,05

8.a

Marin Ferderber

Srijeda    /  11,50 – 12,35

8.b

Marina Barberic

Srijeda / 8,50 – 9,20

PODRAVSKE

SESVETE

1.

Tanja Britvić

Ponedjeljak  / 13,50 – 14,35

2.

Ljiljana Modrušan

Četvrtak  /  13,00 – 13,45

3.

Maja Pandur Škudar

Četvrtak  /  14,50 – 15,35

4.

Renata Slamić

 Četvrtak   /  13,50 – 14,35

5.c

Ivana Fridrih Košutić

Ponedjeljak / 10,10 – 10,55

6.d

Zoran Suzić

Srijeda   /  10,10 – 10,55

7.c

Iva Šklebar

Četvrtak  /  11,50 – 12,35

8.c

Martina Fuk

 Ponedjeljak  /  11,00 – 11,45

PRUGOVAC

2.-4.

Vesna Ban

Četvrtak   / 9,50 – 10,35

1.-3.

Mirela Krešić

Srijeda    /  10,40 – 11,25

KOZAREVAC

1.-3.

Sanela Gašparec

Utorak   /  8,50 – 9,35

2.-4.

Jasna Vukres

Četvrtak  /  9,50 – 10,35

PŠ SUHA KATALENA

2.-3.

Božidarka Šignjar

Petak   /  8,00 – 8,45

1.-4.

Božica Rasinec Nemet

Petak   /  9,50 – 10,35

 

INFORMACIJE ZA RODITELJE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Predmetni učitelji:

Kloštar Podravski

Hrvatski jezik

Ivana Cvetković (6.b)

Ponedjeljak  /  7,00 – 7,30

Engleski jezik

Janja Ikić ( 7.b)

Srijeda  /  10,15 – 11,00

Danijela Kostadinović

Srijeda / 9,20 – 10,05

Likovna kultura

Iva Šklebar

Petak   /  9,20 –10,05

Tehnička kultura

Mate Alvir

Petak  /  9,20 – 10,05

Matematika

Marija Krznarić

Petak   /  8,20 – 9,05

Fizika/Informatika

Tomislav Štefančić

Srijeda   /  8,20 – 9,05

TZK

Goran Ređep

Utorak / 9,20 – 10,05 

Zoran Suzić

Ponedjeljak /  10,10 – 10,55

Povijest

Ana Kostadinović

Ponedjeljak  /  8,20 – 9,05

Njemački jezik

Denis Vujaklija

Srijeda   /  14,15 – 15,00

 

 

Podravske Sesvete

Engleski jezik

Renata Bratanović Palaić

Četvrtak  / 11,00 – 11,45

Fizika/matematika

Vlado Halusek

Utorak / 9,20 – 10,05

Njemački jezik

Denis Vujaklija

Utorak  /  15,00 – 15,30

Povijest

Ana Đurišević

Utorak  /  8,20 – 9,05

Tehnička kultura

Mate Alvir

Četvrtak  /  12,35 – 13,20

Vjeronauk

Marina Barberic

Ponedjeljak  / 11,00 – 11,45

Informatika

Tomislav Štefančić

Petak   /  11,00 – 11,45

Geografija

Marina Ferderber

Ponedjeljak / 9,20 – 10,05

 




preskoči na navigaciju