Jednodnevna terenska  nastava učenika 1. - 4. razreda - Ogulin  (1.-3. lipnja 2015. godine)

Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor ponude za jednodnevnu terensku nastavu učenika 1.-4. razreda razreda u Ogulin  (ponuda broj 5./2015) između 2 prispjele ponude izabralo je ponudu turističke agencije Molnar.

Biljana Šokec, razrednica 4. razreda

Jednodnevna terenska  nastava učenika 8.a,b,c - Varaždin  (8. lipnja 2015. godine)

Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor ponude za jednodnevnu terensku nastavu učenika 8.a,b,c razreda u Varaždin  (ponuda broj 6./2015) između 2 prispjele ponude izabralo je ponudu turističke agencije Niba tours.

Marija Šipek, razrednica 8.a  razreda

Jednodnevna terenska  nastava učenika 5.a,b,c - Ogulin i Slunj (27. svibnja 2015. godine)

Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor ponude za jednodnevnu terensku nastavu učenika 5.a,b,c razreda u Ogulin i Slunj  (ponuda broj 4./2015) između 2 prispjele ponude izabralo je ponudu turističke agencije Molnar.

Kristina Benko Markovica, razrednica 5.c  razreda

Jednodnevna terenska  nastava učenika 6.a,b,c - Papuk (Jankovac) i Višnjica (27. svibnja 2015. godine)

Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor ponude za jednodnevnu terensku nastavu učenika 6.a,b,c razreda na Papuk i u Višnjicu  (ponuda broj 3./2015) između 2 prispjele ponude izabralo je ponudu turističke agencije Niba tours.

Zvjezdana Smes, razrednica 6.a  razreda

Višednevna ekskurzija učenika 7.a,b,c,d razreda - Biograd na Moru (26. lipnja - 30. lipnja 2015. godine)

Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor ponude za višednevnu ekskurziju učenika 7.a,b,c,d  razreda u Zagreb  (ponuda broj 2./2015) između 3 prispjele ponude izabralo je ponudu turističke agencije Molnar travel.

Predsjednik Povjerenstva:

Zoran Suzić, razrednik 7.d  razreda