svibanj 2018.

lipanj 2018.

„Volim Podravinu i Prigorje“
Autor: Bernarda Ferderber, 4. 5. 2018.

U koprivničkom kinu Velebit u srijedu, 2. svibnja upriličeno je svečano uručenje priznanja za najbolje likovne i literarne radove na natječaju Turističke zajednice Koprivničko-križevačke županije „Volim Podravinu i Prigorje“.

Ovogodišnja tema bila je „Dragi gosti dobro došli u Koprivničko-križevačku županiju“, a na natječaj su pristigla 52 likovna rada iz 19 dječjih vrtića, 121 likovni rad iz 19 osnovnih škola te 29 literarnih radova iz 11 osnovnih škola.

Svečanom programu prisustvovali su župan Darko Koren, zamjenici župana Darko Sobota i Ratimir Ljubić, pročelnica Službe ureda župana Melita Ivančić, pomoćnica direktora Turističke zajednice Kristina Sočev te brojni školarci, vrtićarci, odgajateljice, učiteljice, ravnatelji i mentori.

Na natječaju su sudjelovali i učenici četvrtog razreda naše područne škole Prugovac Max Šogorić, Mauro Ban i Matej Furdić sa svojom mentoricom Vesnom Ban. Čestitamo im!

„Volim Podravinu i Prigorje“
Autor: Bernarda Ferderber, 4. 5. 2018.