♦ Aktivnosti škole: studeni/prosinac

⇒ studeni 2017.

⇒ prosinac 2017.

Zlatna jesen u Đurđevcu
Autor: Bernarda Ferderber, 31. 10. 2017.

Učenička zadruga „ Kotačica“ je u subotu 28. listopada 2017. godine sudjelovala u manifestaciji „Zlatna jesen“ u Đurđevcu.

Tom prigodom su vrijedni članovi učeničke zadruge zajedno sa svojim voditeljicama predstavili unikatne ručno rađene proizvode te na taj način prezentirali sam rad učeničke zadruge, ali i škole. Štand je bio vrlo bogato uređen, a to su i primijetili i brojni posjetitelji,kao i organizatori koji su predali zahvalu za sudjelovanje. Kako se manifestacija već tradicionalno održava u predvečer,  atmosferu  je upotpunio miris pečenih kestena te štandovi koji su prigodno bili osvijetljeni lučicama. Na štandu su sudjelovale učenice Barbara Bobonj, Doris Šajnović, Viktorija Šogorić i Tina Bušetinčan zajedno sa učiteljicama Ivom Šklebar, Anandom Glavica Ostojić, Mihaelom Globan Lisjak i školskom knjižničarkom Bernardom Ferderber.

Mihaela Globan Lisjak, učiteljica

Zlatna jesen u Đurđevcu
Autor: Bernarda Ferderber, 31. 10. 2017.

Mihaela Globan Lisjak, učiteljica