♦ Aktivnosti škole: studeni/prosinac

⇒ studeni 2017.

⇒ prosinac 2017.

Terenska nastava u Zagreb
Autor: Bernarda Ferderber, 12. 10. 2017.

U srijedu 11. listopada 2017. godine   učenici petih i šestih razreda odradili su   terensku nastavu u Zagreb.

U sklopu terenske nastave posjetili smo Gradsko kazalište "Žar ptica" gdje smo pogledali odličnu predstavu "Kako je tata osvojio mamu". Predstava je nastala prema istoimenom romanu poznatog suvremenog romanopsca i dramatičara Mire Gavrana, a progovara o vrlo prisutnoj pojavi razvoda roditelja iz dječje perspektive.

U Cineplexxu smo pogledali animirani film u 3D tehnologiji "Mali Bigfoot" koji nas je sve jako nasmijao. Terenski nastavu završili smo odlaskom u MC Donalds. Svi učenici i učiteljice bili su više nego zadovoljni dobro organiziranim i realiziranim izletom.

Terenska nastava u Zagreb
Autor: Bernarda Ferderber, 12. 10. 2017.