♦ Aktivnosti škole: studeni/prosinac

⇒ studeni 2017.

⇒ prosinac 2017.

DAN AGROMETEOROLOGIJE
Autor: Tanja Britvić, 30. 5. 2017.

U ponedjeljak, 29.5.2017. učenici 1.- 4. razreda PŠ Podravske Sesvete stručnim predavanjem obilježili su Dan agrometeorologije. Stručno predavanje na temu  „Požar nije šala„ održala je prof.fizike Danijela Derežić, članica Hrvatskog agrometeorološkog društva.

Predavanje se sastojalo od projekcije animiranog filma i razgovora uz powerpoint prezentaciju. Ovim predavanjem učenicima se približio način na koji nastaje požar, koji su uzroci požara i katastrofalne posljedice šumskih požara. Kako se šumski požari ne događaju samo na našoj obali već su učestali i u kontinentalnom dijelu Hrvatske pogotovo početkom proljetnih radova pri paljenju pkorova i strništa, učenicima se željela skrenuti pozornost na važnost prevencije i zaštite od požara.

Priloženi dokumenti:
IMG_20170529_151547.jpg (761.20 KB)
IMG_20170529_151623.jpg (1.37 MB)

DAN AGROMETEOROLOGIJE
Autor: Tanja Britvić, 30. 5. 2017.

Priloženi dokumenti:
IMG_20170529_151547.jpg (761.20 KB)