♦ Aktivnosti škole: studeni/prosinac

⇒ studeni 2017.

⇒ prosinac 2017.

Dječji mini festival u Đurđevcu
Autor: Bernarda Ferderber, 30. 10. 2017.

Učenici nižih razreda naše škole i ove godine sudjelovali su na dječjem mini festivalu u Đurđevcu.

Četvrti po redu festival dječjih amaterskih kazališta i ove nam je godine donio pregršt zanimljivih dječjih predstava. Učenici naše škole posjetili su kazalište u petak, 27. listopada kada su zajedno sa OŠ Molve i OŠ Ferdinandovac pogledali veselu predstavu "Ezopove basne" u izvedbi Dječjeg amaterskog kazališta iz Đurđevca. Kroz zanimljiv i poučan dijalog glavnih junaka-različitih životinjaca, glavnih likova Ezopovih basni, učenici su mogli izvući bitne životne pouke. Čestitamo malim glumcima na odličnoj glumi i želimo im još puno uspješnih dječjih predstava!

Dječji mini festival u Đurđevcu
Autor: Bernarda Ferderber, 30. 10. 2017.