♦ Aktivnosti škole: studeni/prosinac

⇒ studeni 2017.

⇒ prosinac 2017.

Terenska nastava u Zagreb
Autor: Bernarda Ferderber, 27. 10. 2017.

Učenici četvrtih razreda matične i područnih škola posjetili su 26. listopada 2017. godine Zagreb.

U sklopu terenske nastave posjetili smo Gradsko kazalište "Žar ptica" gdje smo pogledali kazališnu predstavu "Družba Pere Kvržice". Predstava je nastala prema istoimenoj knjizi Mate Lovraka i na suvremen i moderan način prikazuje antologijsko djelo jednog od naših najistaknutijih književnika dječje književnosti.

Nakon kazališne predstave uputili smo se u Cineplexx gdje smo pogledali animirani film u 3D verziji "Mali Bigfoot". Učenici su uživali u dječjim avanturama našeg malog junaka ovog prekrasnog animiranog filma.

Terensku nastavu završili smo slasnim obrokom u Mc Donaldsu i svi se sretni i zadovoljni vratili kućama.

Terenska nastava u Zagreb
Autor: Bernarda Ferderber, 27. 10. 2017.