ŠK. GOD.16./17.

udžbenici 16./17.

UČITELJI

UČITELJSKO VIJEĆE               -30. lipnja (petak) u 10 sati

POPIS natječaja, poziva smotri (listopad 16. - siječanj 17.)

♦ Razvoj senzomotoričkih vještina

♦ Usavršavanje - prezentacije

Šk. god. 2016./2017.

Šk. god. 2016./2017.

⇒ svibanj 2017.

⇒ lipanj 2017.

"Pri Dravskom"
Autor: Bernarda Ferderber, 9. 5. 2017.

Dana 5. svibnja 2017. godine učenici OŠ Kloštar Podravski sa svojim mentoricama Marijom Šipek i Vesnom Ban sudjelovali su na već tradicionalnom šestom susretu mladih recitatora u Novom Virju gdje su recitirali pjesme Miroslava Dolenca - Dravskog na kajkavskom izričaju.

Susretom je obilježena 80. obljetnica rođenja tog osebujnog pjesnika. Specijalni gost je bio njegov sin – Miroslav Dolenec mlađi koji živi i radi u Zagrebu.

U kategoriji razredne nastave sudjelovalo je 27 recitatora, a Nika Bušetinčan, učenica 4. razreda PŠ Prugovac  izvrsno je interpretirala  pjesmu „Dekle“ pod vodstvom mentorice Vesne Ban.

Predmetnu nastavu predstavili  su  Barbara Bobonj, 5. razred, Tina Bušetinčan, 6. razred i  Ilija Ban, učenik 8. razreda sa svojom mentoricom Marijom Šipek. U ovoj kategoriji sudjelovalo je 14 učenika.

Svim učenicima čestitamo na izvrsnom nastupu!

Učiteljica Vesna Ban

"Pri Dravskom"
Autor: Bernarda Ferderber, 9. 5. 2017.

Svim učenicima čestitamo na izvrsnom nastupu!

Učiteljica Vesna Ban